Burgan Yatırım, Ankara şubesiyle İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılarla buluşuyor
  • Medyagar.com
  • Magazin
  • Burgan Yatırım, Ankara şubesiyle İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılarla buluşuyor

Burgan Yatırım, Ankara şubesiyle İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılarla buluşuyor

ABONE OL
Nisan 4, 2023 13:10
Burgan Yatırım, Ankara şubesiyle İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılarla buluşuyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Burgan Yatırım’ın ikinci şubesi Ankara’da (Başkent) açıldı. Şubeleşmeye hız veren Burgan Yatırım, müşteri odaklı hizmet anlayışını Türkiye’nin önemli merkezlerinde açacağı yeni şubeleriyle sürdürecek.

Sermaye piyasasının önde gelen oyuncularından Burgan Yatırım, Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleşme atağına geçerek, 2023 Ocak ayında ilk şubesini Alsancak İzmir’de, ikinci şubesini 2023 Mart ayında Ankara’da açtı. Ankara şubesi kaliteli, hızlı ve ihtiyaca özel çözümler sunma hedefiyle, sermaye piyasalarında işlem yapan İç Anadolu Bölgesindeki yatırımcılara alanında uzman kadrosuyla hizmet verecek.

Burgan Yatırım deneyimli insan kaynağı, kullanıcı dostu dijital platformları, yeni projeleri ve Türkiye geneline açılacak şubeleri ile büyüme stratejisini dijital ve konvansiyonel platformlara taşıyacak.  

“Türkiye’nin önemli noktalarında şubeleşmeye devam edeceğiz”

Teknoloji dostu bir şirket olarak her zaman yatırımcılarının yanında olacaklarını vurgulayan Burgan Yatırım Genel Müdürü Serhan Taylan, şubeleşme yatırımlarının önümüzdeki dönemde devam edeceğini ifade etti. Taylan şunları söyledi: “Burgan Yatırım olarak gerek Burgan Trade dijital platformumuz üzerinden gerekse sosyal medya kanallarımız aracılığıyla yatırımcılarımızı sürekli bilgilendiriyoruz. Konusunda uzman çalışanlarımız ve kanallarımız üzerinden müşteri ihtiyaçlarını dinleyen, beklentileri konusunda yeni çalışmalar yapan ve aksiyona geçen bir kurumuz. Şubelerimiz dışında, bireysel müşterilerimiz için kurduğumuz Yatırımcı İşlem Merkezimiz, zengin araştırma kütüphanesini kullanıma sunduğumuz web sitemiz ile beraber Burgan Trade mobil ve web uygulamalarımızla 360 derece hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. 2023 Ocak ayında SPK’dan aldığımız onayla, İzmir’de açtığımız şubemiz ile Egeli yatırımcılarımıza daha da yakınlaştık. İkinci şubemizi kısa zamanda Ankara’da açtık. Önümüzdeki aylarda Türkiye’nin önemli merkezlerinde açacağımız yeni şubelerimizle müşterilerimizin daha da yakınında olmaya devam edeceğiz. Öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlediğimiz, yatırımlarına bizimle beraber yön verdikleri için mutlu olabilecekleri bir ekosistem kuruyoruz. En önemli hedefimiz, günümüzde yaşanan yoğun bilgi bombardımanında müşterilerimizin profillerine ve hedeflerine uygun sermaye piyasası ürünleri ile daha yalın, hızlı ve güvenilir danışmanlık hizmeti verdiğimizi göstermektir. Bu sebeple müşterilerimize ‘Siz Hayata Zaman Ayrın, Biz Yatırımlarınıza’ diyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

PUAN DURUMU

O G P

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Medyagar.com - Her hakkı Saklıdır.